Discord Kanalımız Sizlerle! - GMRGAME Forum

DUYURU Discord Kanalımız Sizlerle!

MixeD

MixeD

Yönetici
Yönetici
392
7
#1
Merhaba Şövalyeler!

Tüm sunuculardan farklı oyuncularla yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz, oyun ile ilgili bilgilerinizi paylaşabileceğiniz, birlikte PK atabileceğiniz ve farm yapabileceğiniz, hem oyun ile ilgili hem de oyun dışı her türlü konuyu sesli ve yazılı tartışabileceğiniz GMRGAME DISCORD KANALI sizlerle!

Discord indirmek için TIKLA

Discord'a kayıt olmak için TIKLA

Gmrgame Discord Kanalı dahil olmak için TIKLA
*Discord kaydınızı gerçekleştirirken discord hesabiniza tanımlı e-mail adresini doğrulamaniz gerekmektedir, aksi halde Gmrgame Online Discord sunucularına dahil olamayacaksınız.​
*Sunucuya giriş yaptığınızda kişisel bilgileriniz (cep telefonu numarası, e-mail vb) başka kullanıcılar ve bizim tarafımızdan görüntülenemeyecektir.
Discord Ayarları
*Sesli kanalları kullanırken Bas-Konuş özelliğini aktif etmek için;​
-Sol alt köşede, profil isminizin yanında kullanıcı ayarları sekmesine tıklayın.
-Açılan sayfada "Ses" sekmesinde Giriş modu olarak "Bas-Konuş" seçin ve bu özelliği kullanacağınız kısayol tuşunu belirleyin.
-Bas-Konuş sırasında gelen "bip" sesini kapatmak için "Bildirimler" sekmesinde Bas Konuş Etkin ve Bas Konuş Etkin Değil seçeneklerini pasif duruma getiriniz.​
Bilgilendirme: Discord kanalımızda sesli kanallar, hile bildirim gibi kanallara ulaşabilmeniz için belirli seviyelere ulaşmanız gerekmektedir.​
Gmrgame Müdavimi - Belirli bir yazılı iletişim sürecinden sonra Gmrgame Müdavimi grubuna dahil olacaksınız. Gmrgame Müdavimi statüsüne ulaşabilmeniz için Discord sunucusunda belli bir süre aktif ve sohbetlere dahil olmalısınız.​
Ek bilgi;

-Discord sohbet etmeniz ve diğer oyuncularla tanışmanız için hazırlanmış bir platformdur. GM ekipleri gerektiği durumlarda konuşmalara dahil olacaktır.

-Sunucuda cevap alamadığınız durumlarda kanallarda spam yapmak yerine, gelecek olan cevabı beklemeniz daha sağlıklı olacaktır. Her bireyin olduğu gibi Knight Online yöneticileri ve moderatörlerinin de bir hayatı olduğunu unutmayalım.

-Destek biletleri, hesaplarınız ile ilgili işlemler için herhangi bir yardım alamayacaksınız.

-Genel tartışma bölümlerinden hile bildirimleri yapılması kesinlikle yasaktır, sürekli hale getirdiğiniz takdirde sunucudan yasaklanacaksınız.

-Tekrar belirtmekte fayda var; Gmrgame Discord kanalını kurmamızın sebebimiz oyuncuların birbirleri ile iletişim kurmaları, tecrübelerini birbirleri ile paylaşmaları, yeri geldiğinde anlık bildirim yapmalarıdır. Bunun yanı sıra her türlü iletişim kanalımız www.facebook.com/gmrgame resmi facebook adresidir.
Önemli Uyarı

*Oyun yöneticileri hiç bir koşulda sizden özel mesaj yolu ile yada yazılı iletişim kanalları üzerinden hesap bilgilerinizi talep etmeyecektir.
*Discord üzerinde hesap bilgilerinizi kimseyle paylaşmayınız.
*Discord sunucusunda yada sosyal medya hesaplarımızda # Etkinlik adı altında paylaşılan linklere giriş yapmayınız.
 

Facebook