Offical Öncesi Son Güncellemeler , Colony Zone'de Değişiklikler ! - GMRGAME Forum

Offical Öncesi Son Güncellemeler , Colony Zone'de Değişiklikler !

AkkuS

AkkuS

Yönetici
Site Yetkilisi
Yönetici
3,254
35

*Colony Zone giriş sınırı 45 level'e düşürülmüştür. (Erken PK ve Fazla exp kasımı için)
*Colony Zone'de diğer zonelere göre exp oranı fazla olucaktır.
*Kurian TS'nin bazen silinme sorunu düzeltilmiştir.
*KC Aktarımı yapamaz ve PUS'da KC ürünü alamazsınız.​

Son düzenleme:
E

egex2

1 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Oyuncu
1
0
31.01.2019 tarihli saat 21:00 saatindeki canlı yayın cekilişinde Auto mining kazandım. Fakat hediyemi vermemek için Mixed isimli gm önce seni biliyorum dedi sen sölesin bölesin dedi dedim 3 4 gün oldu baslayalı gecen hafta görmen imkansız sen koxp kullanıyorsun dediler kesinlike koxp kullanmıyorum kullanmamda kendileride biliyor. En son sen aynı ip den 2 hesap giris yapmıs dediler 2 pc var birinden girip tezgah digerinden ise oyunu oynuyorum dedim ne kadar bahane üretsede dediklerinin aslı astarı yoktu peki facebooktan yaz dediler yazdım resim at dediler attım. Hediyelerinizi göndercez dediler 5 6 saat gecti yok tekrar yazdım gelmedi hediyeler diye tekrar bekleyin gece gelir dediler bekledim ögleden sonra tekrar yazdım gelir dediler 1 sonraki gün canlı yayınında tekrar yazdım gelmedi diye. Mixed isimli gm sana hediye mediye yok sen anca başını alırsın diye hakaret etti. Hepsi kayıt altındadır. isterseniz video yada resim seklinde gönderebilirim.

Facebook