Solo Oyuncu Drakide Neler Kasabilir ? - GMRGAME Forum

REHBER Solo Oyuncu Drakide Neler Kasabilir ?

Rehber Bot

Rehber Bot

Bot
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
26
3
#1
Knight Online Solo Oyuncu Drakide Neler Kasabilir veya Neler Yapabilir ? Değerli Oyuncularımıza Videolu Anlatım ile Detaylı Oranlar Sunuyoruz , Solo Oyuncu Drakide Neler Kasabilir ?
Nasıl Girilir?
-El Morad ırkı, El Morad kalesinde bulunan ışınlanma kapısını kullanarak bölgeye giriş yapabilir.
-Karus ırkı, Karus kalesinde bulunan ışınlanma kapısını kullanarak bölgeye giriş yapabilir.

-Sıralamaya girmek için Sector 1 üzerinden başlanması gerekmektedir.


Süre ve Görevler
-Bu zindana günde üç kere girebilirsiniz.

-El Morad ve Karus kalelerinde bulunan NPC üzerinden görevleri alıp zindan içerisinde tamamladıktan sonra teslim edebilirsiniz. Bu görevlerle yüksek miktarda deneyim puanı kazanabilirsiniz.

  • Investigation Mission: Chat görevi olarak tabir edilen zincir görevdir her bölümün sonunda çıkan NPC aracılığıyla görevi ilerletebilirsiniz. Bu görevi tamamladığınızda çok yüksek miktarda deneyim puanı kazanmış olacaksınız.

  • Lower Foor Investigation I: 1. katın 6. bölümünde bulunan Captured Karus Warrior isimli yaratığı öldürerek deneyim puanı kazanabilirsiniz. Bu görevi düşük seviyedeki oyuncular alabilir.

  • Lower Floor Investigation II: 2. katın 6. bölümünde bulunan Girl's Mother isimli yaratığı öldürerek deneyim puanı kazanabilirsiniz. Bu görevi düşük seviyedeki oyuncular alabilir.

  • Middle Floor Investigation[Daily]: 3 adet Spellbound Princess isimli yaratıktan öldürerek 3.5 milyon deneyim puanı ve 10 adet Temple Contribution Certificate kazanabilirsiniz, günlük görevdir.

  • Finding a Blind Spot: 3 adet Princess of Forgetten Kingdom isimli yaratıktan öldürerek 5.6 milyon deneyim puanı kazanabilirsiniz, günlük görevdir.

  • Endless Battle: 3 adet Draki El Rasaga isimli yaratıktan öldürerek 1 milyon deneyim puanı ve 1 adet Draki Commander Badge kazanabilirsiniz, günlük görevdir.

  • Draki Title Exchange: Ay sonunda sıralamada 1. olursanız gelecek olan Ruler of Draki's Tower başarımını aktif edebileceğiniz seçenektir. Bu başarımın özelliği 100 defans artışıdır.

  • Draki Commander Badge Exchange: 30 adet Draki Commander Badge karşılığında 1 adet Superior Draki Supply Box kazanabilirsiniz.

  • Draki Armor Research: 15 adet Temple Contribution Certificate karşılığında 1 adet Draki Legion Armor kazanabilirsiniz.


Ek Bilgiler

-Draki zindanı 5 kattan oluşmaktadır. İlk dört kat 6 bölümden oluşmakta olup beşinci kat 8 bölümde tamamlanmaktadır.

Tamir ve Takviyeler

-Her katın sonunda tamir ve takviye için [Sundries]Ghost ve [Monster Strategist] görünür olacaktır.
-[Sundries]Ghost'a giderek zırh ve silahlarınızı tamir edebilirsiniz. Aynı zamanda yüksek özellikli HP potion alabilirsiniz.
-[Monster Strategist]'e giderek ekstra atak gücü, defans ve 1000 HP alabilirsiniz.Ödüller

-İlgili zindanı ne kadar hızlı bitirdiğinize ve kaç bölüm bitirdiğinize göre size ay sonunda ödül vermektedir.
-Sıralamaya giren oyuncuların dereceleri her ay sonunda sıfırlanmaktadır.

Sıralamaya göre ödüller;
1. 3 Adet Silvery Gem / [Conqueror of Draki] Başarımı
2. 2 Adet Silvery Gem
3. 1 Adet Silvery Gem

Peki İçerde Ne gibi Droplar Var bir Drakide Neler Alabilirim ?
Detaylı Resim
 
En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: