Upgrade Oranları Açılıyor ! (+8) (+1) (19 Nisan - 23:59) Detaylar İçeride ! - GMRGAME Forum

Upgrade Oranları Açılıyor ! (+8) (+1) (19 Nisan - 23:59) Detaylar İçeride !

AkkuS

AkkuS

Yönetici
Site Yetkilisi
Yönetici
3,254
35
Merhaba Sevgili GMRGAME Oyuncuları ;
19 Nisan 23:59'da Sunucumuzda +8 Upgrade ve +1 Takı Upgrade açılacaktır , aşağıda detaylı oranlar mevcuttur.

Upgrade Oranları

Takı Upgrade Oranları

Middle Class Upgrade Oranları (Weapon Breaker)

Rebirt Upgrade Oranları

Karivdis Rebirth Upgrade Oranları

S

SILVER

1 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Oyuncu
4
0
Takıları Yüzde yüz olacak dedikten sonra değişmeniz biraz kötü oldu :D

M

mbed1r

1 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
23
0
+3takı istiyoruz eşit sw gibi oluyor bu şekilde

XperiA

XperiA

1 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
17
3
1 takı basma oranı %100 2gb denmişti canlı yayında ona gore takı topladık bu ne şimdi %50 olması? Saçma değilmi

H

Hysteria

1 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
8
0
9 weapon breaker saçma olmuş. Onun dışındakiker isabetli. Hani anket yapacaktınız arkadaş?

D

denqesiz4nqel

1 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
13
0
yüzde 50 takı basma nedir canlı yayında 2 gb yüzde yüz demişti bosuna toplamısız itemleri bravo gerçekten

Bitters

Bitters

1 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
13
5
9 paperleri bassın mageler zaten ölmüyolar iyice ölmesinler devam böyle çok güzel. Pk serverine döndü server. mage pk serveri. +2 açmamak nedir ya bari +2 açın

XperiA

XperiA

1 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
17
3
+2 değilde kardeşim canlı yayında %100 oran deyip 2 gb para istencek dedi gb eritmek adina oran %50 nedir çoğu kişi ona gore hazırladı kendini en azından %80 felan yapsaydiniz 50 ye 1 basma ilerde +2 +3 geliceği zaman bu oranını mi yukseltceniz ?? +1 oran %70 mi yapip +2 %50 mi yapcaniz sacmalik bu yada +2 yi %20 mi yapcaniz ??? Sacma bi upgrade olayi olmus taki icin diyorum digerleri normal ama taki cok alakasiz bi sekilde açmışsınız buda şu demek olur ya ilerde +2 açılacağı zaman bu +1 oranı artıcak millet laf yapmasın diye yada +2 oran %20 gibi bi oranda olcak +3 u siz düşünün artık... suanki sistem bu şekilde yapılmış biset

Alınan Beğeni: hashx
Bitters

Bitters

1 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
13
5
zaten +2 %30 +3 %20 olsa kafi olur kolay olmaması daha iyi. 2 gb istemesi bana göre saçmalık böyle kesinliıkle daha iyi. +1 % 100 olsa pk serverden farkı ne olacak. hazırladık vs diyosunda 10 15m takıalr. o 2 gb nin 150m si ile aynı takıları al yine bas zor değil.

Alınan Beğeni: Zetharos
D

denqesiz4nqel

1 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
13
0
job change scroll buy pazarda cıkmıyor. düzeltin şunu

hashx

hashx

1 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
29
2
en başta dediğiniz ile en son durum gerçekten çok kötü olmuş insanı sogutacak cinsten kendinizinde dediğiniz gibi başta açıkladıgınız kuralları değiştirmiyoruz diye yayınlarda defalarca dile getirdikten sorna böyle çelişmesi üzdü . En başta +1 i böyle açsaydınız daha anlamlı olurdu o zaman . % 100 olacak diye yeteceği kadar toplayıp fazlasını har vurup harman savurduk insanlara dağıttık vs birşeyler . Şu takı olayını tekrar gözden geçirmenizi user olarak bir fikrimi belirtmek isterim keza çoğunluğunda bu düşüncede olacağını tahmin ediyorum . Madem böyle birşey yapacaktınız son dakika golü yapmayıp yine zamanında bildirseniz birçok kişinin keyfini kaçırmazdı bence neyse hayırlısı olur umarım . Bu arada tekrardan üzerini çizerek belrtmek isterim ki yazıklarımı sadece şu oyunu oynarken keyif almak isteyen bir user olarak fikirlerimi beyan ediyorum . Fikir tavsiye vs . yanlış anlaşılmasını istemem . Hayırlı sabahlar umarım hayırlısı olur

Alınan Beğeni: XperiA
hashx

hashx

1 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
29
2
zaten +2 %30 +3 %20 olsa kafi olur kolay olmaması daha iyi. 2 gb istemesi bana göre saçmalık böyle kesinliıkle daha iyi. +1 % 100 olsa pk serverden farkı ne olacak. hazırladık vs diyosunda 10 15m takıalr. o 2 gb nin 150m si ile aynı takıları al yine bas zor değil.
senin dediğin olayda şu durumu baştan belirtmiş olsalar dediklerinde hiç bir sıkıntı yok o takılar pazarda en basından 10 15 m olmayıp herşeyin bir manası olurdu veya +1 en basında acık olup +2 bu sekılde gelse parasıda 1 gb 2 gb fark etmez yine bir manası olurdu böyle acayip komik sacma olmuş 2 gün sonra sw yi bırakacak birisi olsam umrumda olmazdı acıkcası devamını isteyen oynayan birisi oldugum içinde üstte yorumumu belirttim dediklerin hiç mantıklı degil bu arada en başında kolay olmasaymıs en basında süpriz olarak saklansaymıs vs :) insanlar yazılanlara bakıp görüp beğendıkten sonra oyuna giriyor sonucta :) neyse tekrardan herkese hayırlı sabahlar kaçtım akşamı sabırsızlkla bekliyorum :D

Alınan Beğeni: XperiA
XperiA

XperiA

1 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
17
3
Biz gb satıcı tada farmci değil kc gb herşey çektim arkadaşın dediği gibi alınan kurallar değişmez deyip sonradan değişmesi sacma ina görekendimizi hazırladık güvendik bu şekilde olması farmci ve gb ci arkadaşların işine yarar 2gun sonraki swye geçirenlere yarar cunki biz kendimizi 2gb ve 100oran diye hazırladık 50 şans demek ya geçer geçmez bu oyunda 50oran %1 ihtimal gibi şansa kalmış bisey bu şekilde olacağınıen başta belirtsel3rdi yâda arkadaş dediği gibi 1 en başa açık olup sonradan bu oranlar ile 2.3gb isteseydi 2 basmak için (takı için) bir sorun olmazdı ama 1 e bu s3kilde açılması konusulduktan sonra şahsi fikrim olarak diyorum bi güven kalmadı yetkili arkadaşlara cunki 1haftadir acın dememize rağmen takvime göre gidiyoruz deyip herşey planlı belli deyip bu şekilde ters köşe olması bi sorunolduğunu ve sw ye güven kaybı yarattı şahsen...

M

MIRZAAAA

1 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
19
2
Hocam gmr yönetimi şunu unuttu. Bu server farm serveri eşit pk sv değil. Emek veren en iyi olur. Emek verenle yeni başlayan eşit olacaksa neden fam sv diye açtınız

Alınan Beğeni: Hysteria and hashx
O

onatcan01

1 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Oyuncu
4
1
+1 takıya %50 ne ya sanki +3 +4 basıyoruz. %100 rate olmasını bekliyoruz dediğiniz gibi..

XperiA

XperiA

1 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
17
3
Takının başka türlü erime şansı yok , takı bolca dolu sunucuda yanması gerekiyor bu takının
Önceden planlı şeyler değiştirilmez plan var diye ole diyordunuz... takı 1 upgrade oranını düşük tutmak yerine droları düşürebilirdiniz canlı yayın vs hep 100 oran denmişti farmci arkadas lar hariç normal zevkine oynuyan herkez 100oran diye ona gore hazırladı kendini en azından yüzde 70 80 felan olsa bi nebze 50 oran demek tamamen şans a kalmış bisi %1 ile aynı denecek gibi ya geçer ya kırılır şahsi fikrim

Bitters

Bitters

1 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
13
5
Mage serveri oluyor ya iyice. Farm serveri diyorlar +1 +8 sınır koyuyorlar. Paperleri 9 a geçmeye açıyorlar. Satıcıda +5 satıyorlar. 1 saatte 20 tane 8 basılıyor her türlü 9 da basılır. 9 setli mageler +1 flame ringli mageler. Şuanda ztn 13k hp var tek yiyoruz. yatmıyo mageler. Melee teamler daha koaly düşüyor magelerden. İyice mage serveri oldu pk mage serveri. Böyle giderse ben sinir küpü olmaya gelmedim buraya satar kurtulurum oynamam bu ne ya

O

onatcan01

1 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Oyuncu
4
1
oran yükselmesi lazım veya upgrade ücreti kalkması lazım o zaman, takılar 5 m upgrade 50m olurmu..

Alınan Beğeni: ZEHiRRR

Facebook