YAPILAN TİCARETLER İÇİN DİKKAT KONUSU ! - GMRGAME Forum

DUYURU YAPILAN TİCARETLER İÇİN DİKKAT KONUSU !

DARK

DARK

Game Master
Game Master
33
4
#1
HESAP ALIM SATIMINDA MUTLAKA RİNG (CSS) CHARACTER SEAL KULLANMAYA ÖZEN GÖSTERİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ İÇİN TAVSİYE EDİYORUZ. CSS İLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK İÇİN FORUM REHBERE BAKIN.

SAHTE DEKONT VE MAKBUZLARA KARŞI DİKKATLİ OLUN.
SONTEKLİFTE DOLANDIRICILARINA KARŞI DİKKATLİ OLUN. GÜVENMEDEN TESLİMAT YAPMAYIN.
ALICININ TÜM BİLGİLERİNİ İSTEYİNİZ. TELEFON VB. ÖN GÖRÜŞMELERİ MUTLAKA YAPIN.-CEP BANK ÜZERİNDEN YAPILAN SATIŞLARDA DOLANDIRILABİLİRSİNİZ! PARAYI ONAY KODU GİTMEDENDE ÇEKEBİLİYORLAR!
-GÜVENLİ ALIŞVERİŞ İÇİN ********,OYUNFOR GİBİ ARACI FİRMALAR ÜZERİNDEN CANLI DESTEKLERİNİN ARACILIĞI İLE SATIŞ YAPIN!1) Bu bölümde sadece oyun içi gümüş GB,CHAR,ITEM oyuncular arası satısı yapılmaktadır.
2) Bölümdeki konularınızı güncellerken lütfen bir önceki güncelleme mesajınızı siliniz.Bu kuralın ihlali anlaşıldığı taktirde mesajlarınız silinir ve ceza alırsınız.
3) Konu açarken iletişim bilgisini eklemeniz gerekmektidir.
4) Bölüme açılacak konular tamamen konuyu açan kişilere aittir. Yönetimi Asla Sorumlu Tutulamaz !
5) Kural ihlali yapılan kullanıcılar 2 sefer olmak üzere uyarılacaktır.3. seferde ise ceza işlemi uygulanıcaktır.


EK UYARI

Server Yönetiminde Karakterinizin ve itemlerinizin sorumluluğu kullanıcının(satıcının veya alıcının) kendisine aittir. Herhangi bir Karakter,item Soyulma durumunda GMRGAME Ekibi hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz ve yardımcı olmama hakkını elinde tutar. Yalnızca karakterinizi ve itemlerinizi satabilirsiniz. Oyun içerisinden karakter Item vb şeyler satmak yasaktır ve mute ve ban sebebidir. Bunları tüm kullanıcılarımız okudu ve kabul etti olarak sayılacaktır.

Dekont resmi bir belge sayıldığında dolayi üstünde oynama kesinlikle yapmayiniz.Devletimiz belge sahteciliğin cezai işlem UYGULAR!
 
En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
B

BONK.

1 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Oyuncu
3
0
#2
Cepbank mevzuu nu biraz daha açar mısın ? Nasıl dolandırılabiliriz ben çok gönderdim para ama sıkıntı çıkmadı şimdiye kadar.
 
B

BONK.

1 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Oyuncu
3
0
#3
@DARK Sorumuzu cevapsız bırakmazsanız sevinirim kafa karışıklığı olmasın
 
L

LegalFarmer

1 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Oyuncu
3
0
#4
Arkadaşlar Legal Kurallara Uygun Güvenilir Gb Satılır İletişim İçin Mesaj Atabilirsiniz.
 

Facebook